Fustan tunik Fikson me qëndisjen e bardhë
Fustan tunik Fikson me qëndisje/Malakite.uae
Fustan tunik Fikson me qëndisje/Malakite.uae
Fustan tunik Fikson me qëndisje/Malakite.uae
Fustan tunik Fikson me qëndisje/Malakite.uae
Fustan tunik Fikson me qëndisje/Malakite.uae
Fustan tunik Fikson me qëndisje/Malakite.uae

Qëndisje me veshje tunike

Çmimi i rregullt $85.00
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 3 artikuj në dispozicion!

Tunic Dress krem ​​ngjyra byrynxhyk me qëndisje me rrip

Stili i humbjes së veshjes së tunikës, qëndisja e veshjes së tunikës, stili i ri i veshjes së tunikës

  • Bërë nga byrynxhyk dhe mëndafshi më i butë Peruan
  • I lehtë dhe i përshtatshëm
  • Dizajn arab me rrip në perëndim
  • Veshje plazhi, veshje nate, veshje rastësore
  • Stili i qafës raundi V Qafa
  • Modeli i veshur me madhësi M-L
  • Pëlhurë: 60% Saten, 40% mëndafsh
  • Larje makinerish 30 *
  • Prodhuar në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe

Miratim Transporti falas 1-2 ditë

Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

 Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Moda malakite

Kjo histori jonë

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

Emri i autorit