Tunic Dress Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Tiger | Malachite.uae.
Tunic Dress Tiger | Malachite.uae.
Tigër Me Fustan Tunik
Tunic Dress Tiger | Malachite.uae.

Tigër Me Fustan Tunik

F101212

Çmim i rregullt$95.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
 • Stok i ulët - 9 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Tigër Me Fustan Tunik

Stil i humbjes së Fustanit tunik, Veshje Tunike me mjekër në qafë, veshje Tunike stil I ri

 • E bërë nga I butë Peruvian I satinit, mëndafshi dhe Fifoni.
 • Dritë dhe e rehatshme
 • Dizajn tigri dhe mjekër në qafë.
 • Veshje plazhi , veshje nate, veshje rastësore.
 • Stili i qafës Në Qafë V
 • Modeli i veshur me madhësi M-L
 • Pëlhura: 40% Satin, 60% Viscose
 • Lavazhi 30*
 • Prodhuar në Dubai UAE

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi