Jumpsuit new style
Jumpsuit new style
Jumpsuit new style
Jumpsuit new style
Jumpsuit new style
Jumpsuit new style
Jumpsuit new style
Jumpsuit new style

Jumpsuit new style

Regular price$115.00
/
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Size
Color
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventory on the way

Jumpsuit new style

Exclusive Jumpsuit from malachite, made from soft silk satin fabric long jumpsuit non sleeves with bundle from back elastic in west.

  • Made of the softest Peruvian satin silk 
  • Light and conformable   
  • Models are wearing size XS-S
  • bundle from back
  • Fabric: 100% Satin silk
  • Machine Wash 30°
  • Made in Dubai UAE 
  • If you need Special customize size please connect with us.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Recently viewed