Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.
Fox fancy handbag | Malachite.uae.

Fox Fancy kuletë

Çmim i rregullt $245.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$135.00 Ruaj $110.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
Material
  • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Fox Fancy kuletë

Çanta e zbukuruar për gruan, të inkuadruar me kristal të shkëlqyeshëm dhe ndërveprimin e projektimit, kuletë të bukur për ta përdorur atë për partinë e ngjarjes dhe raste formale.

E bërë nga metalet me cilësi të lartë të aliazhit të zinkut, të mbuluar me lëkurë nga brenda dheInlaid me shkëlqimkristal nga jashtë.

Zinxhiri i varur qese në dispozicion me çanta.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi