Kuwaiti dress blue /Risi | Malachite.uae.
Kuwaiti dress blue /Risi | Malachite.uae.
Kuwaiti dress blue /Risi | Malachite.uae.
Kuwaiti dress blue /Risi | Malachite.uae.

Kuwaiti Veshja Blu

Çmim i rregullt$65.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
Material
 • Në magazinë, gati për të dërguar
 • Inventari në rrugë

Kuwaiti Veshja Blu

Stili i fluturave me fustan të gjatë me xhepa në pëlhurën e përparme dhe mëndafshi nga ana e pasme mëngët e lezetshme të stilit Kuwaiti Stili ju bën që të bini më klas dhe të rehatshëm, fustan të lirshëm.

 • I bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan
 • E lehtë dhe e konformueshme
 • ArabStili Kuvajti
 • Modelet kanë veshur madhësinë m-l
 • Stili i qafës së rrumbullakët o qafë
 • Pëlhurë: 100% saten
 • Larja e makinës 30°
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi