Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi
Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi

Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi

Çmimi i rregullt $195.00
/
Taksa e përfshirë. Transporti detar llogaritur në arkë.

Vetem 5 artikuj në dispozicion!

Shqiponjat malakite të vendosura nga Risi

Qëndro elegant dhe sillu si Sheik me shqiponjat Malakite të vendosura nga koleksioni I Risi, Sheik i zi mbulohu me qëndisjen e artë dhe shqiponjat e arta në kurriz, nga ana tjetër elegant mëndafshi brenda veshjes me zinxhir të artë e bëjnë këtë kryevepër.

Seti përfshin : Kimono I Zi (i mbuluar) dhe fustani i zi i mëndafshtë

  • Pëlhura: 50% Pambuk 40% Polister 10% mëndafsh
  • Modelet kanë masën M
  • Stil Sheikh arab
  • Nga dy pjesë
  • Lavatriçe 30 Gradë
  • Prodhuar në Dubai UAE.
  • Nëse keni nevojë për madhësi Të Veçantë ju lutem lidheni me ne.

 

Miratim Transporti falas 1-2 ditë

Gcc  Transporti falas 1-3 ditë

SHBA - UK - Bashkimi Evropian - Kanada - Australi :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër mbi 100 $ 3-5 ditë pune

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 3-5 ditë pune

Shqipëria - Kosovë - Maqedonia e Veriut :

Anijeve të Lirë për çdo urdhër 1-3 ditë pune nëse kemi stokun në degë (Tiranë)

Transporti falas për çdo urdhër mbi 100 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

Çdo porosi më poshtë se 100 $ ne do të ngarkojmë 10 $ 5-7 ditë pune (anijet nga Dubai)

 Pjesa tjetër e botës llogaritet në faqen e arkës    

Pse na zgjodhe neve?

Klient i kënaqur

Në malakite misionin më impotent it'klienti kënaq, për këtë ne zgjodhëm për produktet tona materialet më të cilësisë së lartë dhe të rrjedhim me klientin pas lindjes për të marrë kënaqësinë e tij .

Moda malakite

Kjo histori jonë

Dëshmitë

Fustan mahnitës , rehat dhe stil ju rekomandoj për çdo grua's e dua modën

Riselda Sejdija

Kur gjuha e trupit flet më shumë se 1001 fjalë .. por nëse unë ju pyes për veshjen mund të gjeni fjalët për të përshkruar sa e bukur është?

Emri i autorit