Lule Cashmere Set Full Set
Lule Cashmere Set Full Set
Lule Cashmere Set Full Set

Lule Cashmere Set Full Set

Çmim i rregullt$240.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
Ngjyrë
  • Stok i ulët - 10 Artikujt e mbetur
  • Inventari në rrugë

Lule Cashmere Set Full Set

Stili i ri i pantallonave 2 në 1 (pantallona dhe pantallona të gjera të gjata) pëlhurë e butë me madhësi të lirë, të korrur me linja të arta.

  • E bërë nga mëndafshi më i butë i satenit peruan.
  • Modelet kanë veshur madhësinë e sipërme XS-S, pantallona të sipërme dhe me madhësi të lirë.
  • Dizajni i luleve Cashmere.
  • Larja e makinës 30 °
  • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
  • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni


Shikuar së fundmi