Tunic Dress Embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress Embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress Embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress Embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress Embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress Embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress Embroidery | Malachite.uae.
Tunic Dress Embroidery | Malachite.uae.

Veshja Tunike

Çmim i rregullt$95.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
 • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Tunic Fustan byrynxhyk me qëndisje me rrip

Stili i humbjes së veshjes së tunikës, qëndisja e veshjes së tunikës, stili i ri i veshjes së tunikës

 • Bërë nga byrynxhyk dhe mëndafshi më i butë Peruan
 • I lehtë dhe i përshtatshëm
 • Dizajn arab me rrip në perëndim
 • Veshje plazhi, veshje nate, veshje rastësore
 • Stili i qafës raundi V Qafa
 • Modeli i veshur me madhësi M-L
 • Pëlhurë: 60% Saten, 40% mëndafsh
 • Larje makinerish 30 *
 • Prodhuar në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi