Ëmbëlsirë oud vajra12ml
Spice OUD 12ml | Malachite.uae.
Spice OUD 12ml | Malachite.uae.

Ëmbëlsirë oud vajra12ml

Çmim i rregullt$59.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

Madhësi
  • Në magazinë, gati për të dërguar
  • Inventari në rrugë
Spice oud vajra parfum 12ml
Nëse jeni, jeni duke kërkuar për javën e aromës deri në ndjenjën tuaj, duhet të provoni ëmbëlsirë oud
Përzierje e mahnitshme midis aromës së drurit dhe erëzave.
Shënime kryesore:Cardamon Pink, Pepper, Bergamot
Shënime të mesme: Geranium Iris, u ngrit
Shënime bazë:Agarwood, Token Bean, Shafran
Importimi i informacionit:
100% parfum vaji pa ujë dhe alkool.
Që zgjat shumë 24-36 orë
Ju mund të aplikoni në lëkurë me ose pa shtuar ndonjë përbërës shtesë.
Një ose dy pika vaji do të jetë e mjaftueshme për të qëndruar për 24-36 orë.

Emiratet e Bashkuara Arabe

malachiteuae.ae 

SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

Vend   Order më pak se 99 $
SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
Australi I lirë
Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

 Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

PSE NA ZGJODHET NE?

Klienti i kënaq

Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


Shikuar së fundmi