Royal Black Risi Dress | Malachite.uae.
Royal Black Risi Dress | Malachite.uae.
Royal Black Risi Dress | Malachite.uae.
Royal Black Risi Dress | Malachite.uae.

Fustan i zi mbretëror

Çmim i rregullt $120.00 Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve$90.00 Ruaj $30.00
/
Taksa e përfshirë. Transportim llogaritur në arkë.

madhësi
 • Stok i ulët - 5 Artikujt e mbetur
 • Inventari në rrugë

Fustan i zi mbretëror

Veshja shumë unike e bërë nga pëlhura e butë jacquard, koleksioni veror, aq i konceptueshëm

 • Pëlhurë: 50%pambuk 40%poliester 10%lycra
 • Modelet kanë veshur madhësinë m
 • Dizajn i zinxhirit të artë
 • Larja e makinës 30 °
 • Bërë në Dubai Emiratet e Bashkuara Arabe.
 • Nëse keni nevojë për madhësi të veçantë të personalizimit, ju lutemi lidheni me ne.

   Emiratet e Bashkuara Arabe

   malachiteuae.ae 

   SHBA-uk-Europe-Kanada-Irlandë-Australi

   Dorëzim falas për vlerën e porosisë më shumë se 100 $

   Vend   Order më pak se 99 $
   SHBA I lirë 14$ 3-5 ditë pune
   Britani e Madhe I lirë 16 $ 3-5 ditë pune
   Evropa (BE) I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
   Kanada I lirë 18 $ 3-5 ditë pune
   Australi I lirë
   Irlandë I lirë 18 $ 3-5 ditë pune

   Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

    Pjesa tjetër e botës Llogaritni në faqen e arkëtimit

   Dorëzimi falas për vlerën e porosisë më shumë se 200 $

   Do të ketë ngarkesë shtesë për parfumet dhe vajrat sepse konsiderohet si një produkt i rrezikshëm në transportin e ajrit.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Ju gjithashtu mund të pëlqeni

   PSE NA ZGJODHET NE?

   Klienti i kënaq

   Në Malakite misioni më i pafuqishëm është i kënaqur klienti, sepse ne kemi zgjedhur për produktet tona materialet me cilësi më të lartë dhe të rrjedhë me klientin pas dorëzimit për të marrë kënaqësinë e tij.


   Shikuar së fundmi